B20J1K75E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
B20J1K75E
JLCPCB Part #
C3365187
Package
Plugin,D11.1xL50.8mm
Description
1.75kΩ 20W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS