B20J15RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
B20J15RE
JLCPCB Part #
C3466403
Package
Plugin,D11.1xL50.8mm
Description
15Ω 20W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS