B12J40RE
MFR.Part #
B12J40RE
JLCPCB Part #
C2641858
Package
Plugin,D7.9xL44.4mm
Description
12W 40Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL44.4mm Through Hole Resistors ROHS