AG5J27RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AG5J27RE
JLCPCB Part #
C3488411
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
27Ω 5W ±5% ±50ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS