AG25J1R62
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AG25J1R62
JLCPCB Part #
C6463971
Description
1.62Ω 25W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS