AG10J1K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AG10J1K0E
JLCPCB Part #
C3396373
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
10W 1kΩ ±5% ±50ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS