825F5R0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
825F5R0E
JLCPCB Part #
C2619179
Package
Plugin
Description
25W 5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS