825F50RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
825F50RE
JLCPCB Part #
C2619649
Package
Plugin
Description
25W 50Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS