805F20RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
805F20RE
JLCPCB Part #
C2619572
Package
Plugin
Description
20Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS