605SJR00500E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
605SJR00500E
JLCPCB Part #
C4115680
Package
SMD
Description
-40℃~+155℃ 500mW 5mΩ ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS