60/115MNJ250RDE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
60/115MNJ250RDE
Description
115W 250Ω Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS