60/115MNJ10R0DE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
60/115MNJ10R0DE
Description
10Ω 115W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS