60/115MJ1K500DE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
60/115MJ1K500DE
Description
1.5kΩ 60W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS