50/100MNJ100RDE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
50/100MNJ100RDE
Description
100W 100Ω Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS