45F4R99E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
45F4R99E
JLCPCB Part #
C3483258
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
-55℃~+275℃ 4.99Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS