45F4R53E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
45F4R53E
JLCPCB Part #
C3355600
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
-55℃~+275℃ 4.53Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS