15FR020E-T
MFR.Part #
15FR020E-T
JLCPCB Part #
C20106829
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 20mΩ 5W ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS