102AS252KDS
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
102AS252KDS
JLCPCB Part #
C3457553
Package
Plugin,D7.9xL54mm
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 2.5kΩ 5W Ceramic Resistor ±10% 插件,D7.9xL54mm Through Hole Resistors ROHS