AG25F50R
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AG25F50R
JLCPCB Part #
C5550164
Description
25W 50Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS