XY636-6.35-3P
Extended
Manufacturer
Ningbo Xinlaiya Elec.
MFR.Part #
XY636-6.35-3P
JLCPCB Part #
C880592
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
1 10~26 1x3P 3 300V 30A 3P 4 6.35mm Green M3 Through Hole 插件,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS