XY308-2.54-2P
Extended
Manufacturer
Ningbo Xinlaiya Elec.
MFR.Part #
XY308-2.54-2P
JLCPCB Part #
C557685
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 1 150V 18~26 1x2P 2 2.54mm 2P 6A Green M1.6 Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS