HB635-6.35-4P
Extended
Manufacturer
Ningbo Kangnex Elec
MFR.Part #
HB635-6.35-4P
JLCPCB Part #
C51027
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~22 1x4P 2.5 300V 4 4P 6.35mm Black M2.5 Side Mount Straight 插件,P=6.35mm Barrier Terminal Blocks