SM-43TW203
MFR.Part #
SM-43TW203
JLCPCB Part #
C2922042
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
20kΩ 250mW 5 ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS