CT-20EP502
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-20EP502
JLCPCB Part #
C2921721
Package
Plugin-3P,6.4x5mm
Description
15 500mW 5kΩ ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,6.4x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS