CFS-1001MC
MFR.Part #
CFS-1001MC
JLCPCB Part #
C7228439
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 10 100mA 2.54mm 6V SPST 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS