UZP1A220MCL1GB
MFR.Part #
UZP1A220MCL1GB
JLCPCB Part #
C2165671
Package
SMD,D6.3xL4.6mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 22uF 33mA@120Hz 4.6mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL4.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS