UWG1C221MNL1GS
MFR.Part #
UWG1C221MNL1GS
JLCPCB Part #
C6344129
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 10mm 16V 220uF 335mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS