UVZ1H102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ1H102MHD
JLCPCB Part #
C445121
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 25mm 50V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS