UVY2A220MED1TD
MFR.Part #
UVY2A220MED1TD
JLCPCB Part #
C1589713
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 186mA@10kHz 2.5mm 22uF 6.3mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS