UVY1H222MHD
MFR.Part #
UVY1H222MHD
JLCPCB Part #
C1586394
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.41A@120Hz 1000hrs@105℃ 16mm 2200uF 31.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS