UVY0J682MHD
MFR.Part #
UVY0J682MHD
JLCPCB Part #
C1598557
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.35A@120Hz 1000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 5mm 6.3V 6800uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS