UVR1J470MED1TA
MFR.Part #
UVR1J470MED1TA
JLCPCB Part #
C5112361
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 170mA@120Hz 2000hrs@85℃ 47uF 5mm 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS