UVR1J220MDD1CA
MFR.Part #
UVR1J220MDD1CA
JLCPCB Part #
C22362644
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100mA@120Hz 11mm 22uF 2mm 5mm 63V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS