UVR1H330MDD1TD
MFR.Part #
UVR1H330MDD1TD
JLCPCB Part #
C1580440
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 125mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS