UVR1A221MED1TD
MFR.Part #
UVR1A221MED1TD
JLCPCB Part #
C5112318
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 12.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 240mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS