UVR0J333MRD
MFR.Part #
UVR0J333MRD
JLCPCB Part #
C1586378
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 3.9A@120Hz 33000uF 50mm 6.3V ±20% 插件,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS