UVP2A4R7MED
MFR.Part #
UVP2A4R7MED
JLCPCB Part #
C1585151
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 4.7uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS