UVP1J100MED1TD
MFR.Part #
UVP1J100MED1TD
JLCPCB Part #
C1581697
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 57mA@120Hz 6.3mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS