UVP1H100MED1TD
MFR.Part #
UVP1H100MED1TD
JLCPCB Part #
C1579378
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 50V 52mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS