UVK2C680MHD
MFR.Part #
UVK2C680MHD
JLCPCB Part #
C1587365
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 160V 2000hrs@85℃ 22mm 350mA@120Hz 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS