UVK1H680MED
MFR.Part #
UVK1H680MED
JLCPCB Part #
C1593940
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 420mA@10kHz 50V 6.3mm 68uF ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS