UVK1C331MED1TA
MFR.Part #
UVK1C331MED1TA
JLCPCB Part #
C5112201
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 320mA@120Hz 330uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS