UPM2A681MHD
MFR.Part #
UPM2A681MHD
JLCPCB Part #
C1498206
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1.91A@120Hz 100V 18mm 36mΩ 40mm 5000hrs@105℃ 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS