UUJ0J222MNQ1ZD
MFR.Part #
UUJ0J222MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1599459
Package
SMD,D16xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 17.5mm 2200uF 5000hrs@105℃ 6.3V 750mA@120Hz ±20% SMD,D16xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS