USA1E470MDD1TD
MFR.Part #
USA1E470MDD1TD
JLCPCB Part #
C1593202
Description
-40℃~+85℃ 117mA@10kHz 2000hrs@85℃ 25V 3.5mm 47uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS