USA0J470MDD
MFR.Part #
USA0J470MDD
JLCPCB Part #
C1583557
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 2mm 47uF 5mm 6.3V 75mA@10kHz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS