URZ1V331MPD1TD
MFR.Part #
URZ1V331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588283
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 330uF 340mA@120Hz 35V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS