URZ1V330MDD1TD
MFR.Part #
URZ1V330MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584226
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 33uF 35V 5mm 75mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS