URZ1H100MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ1H100MDD1TD
JLCPCB Part #
C1588256
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 2.5mm 50V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS