URZ1C220MDD
MFR.Part #
URZ1C220MDD
JLCPCB Part #
C1583180
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100mA@10kHz 16V 22uF 2mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS